Meister-klassid

 

Õpituba “Vahva Tordike”

Oma peol saavad teie lapsukesed lisaks mängudele valmistada ja kaunistada koos meie spetsialistidest kondiitritega uhke tordi maitsvatest muffinitest erineva temaatikaga: erinevad esemed (printsessi kleit, kroon, auto, laev jne.) lemmikud muinasjutu- või multikategelased (Ämblikmees, Ninja-Kilpkonn, Hello-Kitty, Lotte jne.) temaatilised tordid (jõulu-, lihavõttepühade-, naistepäeva-, emade-, isadepäeva tordid jne). Lapsed saavad arendada oma kunstilised ja loovad võimed, äratada ellu huvitavad ideed ning kõik see koos märksa hulgaga positiivseid emotsioone! Kõige lõpus saavad lapsed maiustada oma enda kätega tehtud imemaitsvat torti.


Õpituba “Pisike Kondiiter”

Teie pisipõnnid koos meie kondiitritega võivad valmistada: imemaitsvad küpsised või piparkoogid erinevate kujudega (kohal peab olem ahi); vahvlid mereloomade kujudega – krabi, delfiin või merihobu (ahju pole vaja); ning kaunistavad need kõikdie teemade raames! See võluline loomise ja meisterdamise aeg jääb lastele unustamatuks!


Kook Tellimusel!

Meil on võimalik tellida ilus ja huvitav tort, mis on tehtud imemaitsvatest muffinitest. See maitseb nii lastele, kui ka täiskasvanutele. Tordi lahtilõikamine ei ole enam probleem, samuti saab iga laps endale sobiva tüki võtta. Pluss kõigele sellele, tort on tehtud teie lapse soovi põhjal.